gallery/godlo-polski-250x295

 

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej         

 w Pniewie

gallery/herb zatorynew
gallery/image_0
gallery/logo szkoły bez tła

 

   

Imię i nazwisko

 


Nauczany przedmiot

1 mgr Krzysztof Gierek język polski
2 mgr Jolanta Jackowska język polski,
edukacja regionalna
3 mgr Anna Danielska język angielski
4 mgr Grażyna Dłużniewska biologia/ chemia/ wychowanie
do życia w rodzinie/ geografia
5 mgr Hanna Drążewska matematyka, zajęcia komputerowe
6 mgr Aleksandra Gajkowska historia/ wiedza o
społeczeństwie/ wychowanie do życia    w rodzinie/   
edukacja dla bezpieczeństwa
7 mgr Wioletta Glanowska informatyka/ technika/wychowawca świetlicy
8 mgr Bożena Gołębiowska język polski
9 mgr Bożena Grzechnik edukacja wczesnoszkoln/ logopedia
10 mgr Jolanta Kasińska edukacja wczesnoszkolna
11 mgr Bożena Kisiel przyroda/wychowawca świetlicy
12 mgr Jolanta Kisiel edukacja wczesnoszkolna
13 mgr Bożena Kowalska wychowawca świetlicy/logopedia
14 mgr Monika Karasek zajęcia rewalidacyjne
15 Marek Siemieniak muzyka
16 mgr Anna Łuniewska wychowanie fizyczne
17 mgr Katarzyna Matuszewska pedagog/wychowawca świetlicy/ doradca zawodowy
18 mgr Bożena Nowosielska oddział przedszkolny
19 mgr Monika Nowotka fizyka/ zajęcia komputerowe/ matematyka
20 mgr Andrzej Oleksa wychowanie fizyczne
21 mgr Zofia Puławska matematyka/wych.
do życia w rodzinie
22 mgr Alina Kasińska wychowawca świetlicy

23
mgr Jadwiga Arbuzińska edukacja wczesnoszkolna/matematyka
24 mgr Aneta Twardowska język
niemiecki
25 mgr Iwona Chodyna język angielski
26 mgr Izabela Tułowiecka religia
27  Iwona Drążewska bibliotekarz
28 mgr Jolanta Salwin wychowawca świetlicy/język polski
29  mgr Jolanta Wyrzykowska muzyka/plastyka
30 mgr Ewa Załoga wychowawca w punkcie
przedszkolnym
31  mgr Dorota Łyczkowska wychowawca w punkcie przedszkolnym
32
 mgr Żaneta Rogólska
wychowawca w punkcie przedszkolnym
33 ks. mgr  Mirosław Wółkiewicz religia
34  mgr Dorota Cierpińska zajęcia rewalidacyjne
35  mgr Irena Wielądek zajęcia rewalidacyjne